FAONX

FAONX; “Fikirden ürüne, üründen üretime” felsefesiyle yola çıkmış, somut ve katma değer odaklı realistik projeleri topluma kazandırmayı amaç edinmiştir. İlkeli, etik ve gerçekçi temellere dayanan; ‘tam fayda’ prensibinden beslenen fikirleri, ‘ihtiyaç’ ve ‘gereklilik’ çerçevesinde geliştirerek üretilebilecek ve uygulanabilecek patentlere dönüştürmüştür.

FAONX bugün; bünyesinde pek çok konu ve alanda, fikrî mülkiyet haklarına malik olduğu, sekseni aşkın fikre sahiptir.

FAONX’ ın ürün ve hizmet yelpazesi oldukça geniştir. Otonom temizlik sistemlerinden, insansız hava aracı sistemlerine, kişisel teknolojik aksesuarlardan, yapay zekaya sahip otonom yardımcı sürüş sistemlerine, yeni nesil iletişim cihazlarından, güvenlik sistemlerine kadar pek çok alan ve konuda çözüm ve yenilik sunmaktadır.

FAONX, bahsi geçen bu çarpıcı ve yenilikçi projeleri, ülkemiz ve tüm dünya da hayata geçirebilmek adına, farklı sektör ve disiplinlerde halihazırda faaliyet gösteren firma ve şirketler ile iş birliği yapmaktadır ve yapmaya hazırdır.

FAONX eğitimli, yetenekli, kalifiye ve hedef odaklı bir ekibe sahiptir. Bir soruna karşı çözüm ya da yeni bir yönteme ilişkin fikrin, gelişim, ilgili fikrin patent ile korunma altına alınması, prototiplenmesi, tanıtılması, üretim basamakları ve pazarlanması gibi tüm aşamalarda ahenk ile çalışmaktadır.

shape