Vizyon

En büyük sermaye dünyayı pozitif yönde değiştirme potansiyeline sahip fikirlerdir. 

FAONX olarak taklitten uzak, yenilikçi ve insanlığa fayda sağlayacak teknoloji odaklı fikirleri geleceği de ön görerek geliştirmekteyiz.

Bu kapsamda amacımız; aklın, bilimin ve fennin rehberliğinde; yüksek ideal ve değerli amaçlar için geliştirdiğimiz ve gelişmesine katkıda bulunduğumuz ürünlerin ve yöntemlerin, Ülkemiz ve tüm Dünya’da FAONX kalite ve güvencesiyle bugünün ve yarının insanına tam fayda ile hizmet etmesidir.

Modern dünyanın gün geçtikçe gelişen, değişen ihtiyaç, istek ve taleplerini analiz edip öngörerek zamanında, kaliteli ve en uygun çözümleri üretmeye, zaman ve kaynak kaybetmeden devam etmekteyiz.

FAONX’ın temel amaçlarından biri dünya markası olmayı başararak pek kıymetli aziz vatanımızın yüz akı olmaktır.

“Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” Mustafa Kemal ATATÜRK sözünden aldığımız motivasyon ve "Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır." Sözünden aldığımız itici güç ile Türkiye’mize ve Dünyaya kalıcı eserler bırakmak hedeflerimiz arasındadır.

Dikkat edilirse tüm somut başarı hikayelerinde ‘hayalin etmenin, hayal gücünün’ başrolde olduğu, dünyayı ve geleceği şekillendirdiği görülür. Gerçeği tetikleyen ve şekillendiren birincil kuvvet hayal gücüdür.

Fakat günümüz dünyasında bu başarı ancak ve ancak aynı büyük hayale odaklanmış ve kenetlenmiş, ben değil biz diyen bir ekiple ve ekiplerle mümkündür. Bu kapsamda FAONX bir prensip olarak aynı hedefe kenetlenmiş teknoloji şirketleriyle ortak hareket etmektedir.

Hayalsiz Başarı Yoktur!

shape